תיירות סקס

הנושא של תיירות סקס הוא די מבייש להרבה אנשים וכמובן לא תמצאו הרבה כתבות על זה לא באינטרנט ולא בעיתונים. גם התיירים הקבועים במקומות בתאילנד כמו פטאיה או בנגקוק מספרים עם פנים אדומות שהם באים לשם לא כדי לחפש ריגושים עם נערות ליווי מקומיות, אלא כי הם אוהבים את היופי של המדינה. כמובן שגם אין מדריכים רשמיים לתיירות סקס, חוץ מאולי המדריך המפורסם על כל הסוכנויות ליווי ושירותי ליווי שאפשר לקבל ברחוב החלונות האדומים של אמסטרדם. שנכתב, דרך עגב, על ידי שוטר.

טיול לחול זה שינוי אווירה, הוא מוסיף הקלה, רגשות מיוחדות, מצב רוח מרומם ורצון לנסות דברים. בזמן הטיול המעגל החברתי שלכם משתנה, השגרה שלכם נעלמת, אתם עוזבים את האורך החיים הרגיל שלכם והסבירות לסקס מזדמן גודלת פי כמה פעמים. בדרך אתם תמיד מכירים אנשים חדשים ממדינות אחרות, עם אנשים מקומיים וכמובן עם צוותי שירות שלבתי מלון,מסעדות ומקומות תיירותיים אחרים.

כמובן שתייר תמיד יוצא דופן, אם זה בשפה, צבע של העור, סגנון לבוש או סגנון חיים ותמיד מושך לעצמו תשומת לב. לא משנה מה היכולות למצוא לעצמו סקס יש לאותו בן אדם בבית, בטיול הוא תמיד יהיה יותר מושך, כל לאנשים מקומיים ולתיירים אחרים הוא תמיד יהיה יותר אקזוטי. בנוסף בזמן הטיול אתם תמיד רוצים לקבל את המקסימום והיחסים מתפתחים במהירות הרבה יותר גבוהה. מה שהיה לוקח בבית חצי שנה בטיול לוקח יום יומיים.

רבים ממש לא מתנגדים לסקס מזדמן בזן הטיול ולרבים זאת המטרה העיקרית של הטיול. הקלות בה כל זה קורה, חוסר התחייבויות – רק סקס אולי קצר,אבל מלאה בהתרגשויות מטריפות חושים. יחסי סקס כאלה אפשריים בכל טיול, אבל תמיד יש מדינות שמרמזות בפתוח ובסתר על תיירות סקס בצורה יותר חזקה ממדינות אחרות.