נערות ליווי

לפני שבוע ניהלתי דיון נוקב עם חברים על נערות ליווי, זונות, ומה שביניהם

ישבנו אצל רועי בבית והיה ממש מפגר – האמת היא ששתינו המון אלכוהול והתחלנו לפתח שיחה שלא האמנתי שתתקיים – שיחה שהתחילה על אקסית של חבר התקדמה בצעדי ענק לעבר סרטוני פורנו ביתיים, דילדואים אנאליים, ואז גם ל"שימוש" בנערות ליווי, זונות, ומועדוני חשפנות. הגענו למסקנה בינינו ובין עצמנו שדילדו אנאלי זה להומואים, אבל בניגוד מוחלט – באט פלאג הוא לגיטימי גם לסטרייטים "כבדים". מפה לשם רועי סיפר שהסקס הראשון שלו היה עם חבר מבוגר שלו – לא, הוא לא עשה סקס עם החבר (ובאמת שצחקנו עליו על זה), אלא שהוא נסע איתו לחוף תל ברוך והם אספו שתי זונות. הוא טען שהוא לא הצטער, ואנחנו החלטנו שאנחנו לא נוגעים בו יותר כי אולי יש לו מחלות מין. כולנו נרתענו רק מהמחשבה על זונות, אבל אז התפתחה שיחה על נערות ליווי, וכמה שזה מקצוע לגיטימי יותר – קודם כל הגבול שם הוא אפור, לא ברור אם יש סקס או לא, אבל מה שברור זה שאתה יכול למצוא נערה, נערת ליווי, סקסית יפה חכמה ומצחיקה, שתבלה איתך ערב בבית, באירועים, כל מיני כאלה – וצריכה להיות בן אדם ולא רק מכונת מין.

ואז יוני יצא ביציאה שהדהימה את כולנו – הוא משתמש בשירותי ליווי לפחות פעם בחודש

אמנם נכון, השיחה שלנו התדרדרה למקומות הרבה יותר גרועים משיחה על ליווי מקצועי, אבל דווקא זה הפתיע אותנו – אולי בגלל הכמויות והרפטטיביות שהוא דיבר עליהם. אחרי הכל בן אדם שטוען שהוא מעוניין בבת זוג ולא תופס בחורות בברים, מזמין נערת ליווי שתתלווה אליו לאירועים בחברה שהוא עובד בה (היי טק ברמה גבוהה, לא פחות), מזמין נערות ליווי אליו הביתה לבלות איתו ערב בבית (הוא מספר על שיכרות, צחוקים, מסאג'ים, ועוד עשרות פינוקים), וכל זה בתיאורים שאני לא יכול לחזור עליהם, כי אני לא מספר טוב כמוהו. מה שכן, כולנו רצינו לנסות אחרי זה.

אז אני, בהיותי חתול סקרן שעוד לא איבד את תשע נשמותיו, הזמנתי נערת ליווי

כן כן, אני, סקרן אך מבוהל, אזרתי אומץ והתקשרתי לחברת שירותי ליווי בתל אביב שהמליץ עליה יוני. אני רוצה לספר שהייתה סיבה אמיתית, שהיה אירוע ואני רווק, או שהייתי חייב להרשים מישהו, אבל הכל שקר. הזמנתי אותה אליי הביתה, קניתי שמן עיסוי מיוחד לפני, שני בקבוקי יין, ואזיקים. למה אזיקים? אמנם אני מבוהל אבל זה לא אומר שאין לי קינק משלי. אני נדהמתי. באמת נדהמתי. אני מכיר הרבה מאוד בחורות שוות וסקסיות, מצחיקות וחכמות, אבל זה היה יוצא דופן. אז מה אם היא נערת ליווי? היא נערה, והיא הדהימה לי את התחת. ישבנו ודיברנו והבהרתי לה למה היא הוזמנה (פרטי פרטים שלא נכנס אליהם פה, אבל כללו גם קצפת שהתגלתה כפג תוקף ודובדבנים מתוקים), והתחלנו לבלות. מסתבר שחוץ מאשר תואר שני שהיא עובדת עליו (ואני חשבתי שאני מצליח), היא נערת ליווי מבחירה, בגלל הכסף הגדול שיש בזה, והיא לוקחת אחת בכמה זמן קורסים בשביל לשדרג את החוויה – כמו הקורס עיסוי שהיא לקחה (אלוהים ישמור, איזה עיסוי!)

שלשום ישבתי עם יוני שוב וסיפרתי לו על זה שהזמנתי נערת פאקינג ליווי

והוא היה בשוק. מסתבר שהוא חיפש מספר טלפון של חברת שירותי ליווי בתל אביב באופן כמעט אקראי, ומה שהוא נתן לי לא נבדק לפני – לא על ידיו לפחות. אני קיבלתי נערת ליווי מקסימה, והאמת – זה היה כמו שהוא טען. והוא אמר שאני הזוי, ושמבחינתו אני כמו רועי, כי נערת ליווי זה כמו זונה. אני בתמורה אמרתי לו רק שהוא צריך לנסות, ושבינתיים הסוד שלו שמור איתי.