חווית הדפסה מיוחדת

זה היה בחורף שעבר, בתקופת המבחנים הראשונה שלי. לא רציתי לגשת למבחן בכלכלה וסגרתי עם המרצה שאני יגיש לה עבודה. כאשר סיימתי את העבודה והתחלתי להדפיס הבנתי שבמדפסת שלי נגמר הדיו. התקשרתי לחברה שלי ושאלתי עם אני יכולה להדפיס אצלה.

"בטח" – היא אמרה לי – "רק שאני עוזבת עוד חצי שעה, אבל אח שלי יעזור לך"

זה שמח אותי עוד יותר. אח שלה, אלכס, כבר מזמן עניין אותי וכמו שזה היה ניראה זה לא היה חד צדדי. בגלל שהייתה לי הזדמנות להישאר לבד איתו החלטתי להתלבש כמה שיותר טוב. לבשתי את הלבשה התחתונה הסקסית שלה – לא הייתי בטוחה שתהיה לי הזדמנות להראות לו אותם, אבל ידעתי שזה יעלה לי בטחון עצמי. בנוסף לבשתי ג'ינס צמוד וחולצה שמדגישה את גוף שלי מצד הטוב ביותר.

חברה שלי פתחה את הדלת, היא כבר הייתה בדרך לצאת וקשרה את שרוכים בנעלים

"בהצלחה לפתה את אחי" – היא חייכה וסגרה את דלת

אחרי חצי שעה סוף סוף הצלחנו להדפיס את העבודה. זה לא היה קל, בהתחלה מחשב לא זיהה את הדיסק און קי שלי, אחרי זה הייתה בעיה עם המדפסת.

"נשיקה ואני יביא לך את העבודה" – אמר אלכס כאשר הוא מחזיק את העבודה

קמתי מהכורסה ונישקתי אותו בלכי

"ואני חשבתי שאני מוצא חן בעיניך"

"אתה חשבת נכון"

"אז את עושה את זה לא נכון" – והוא נישק אותי בשפתיים

לא היה לי ניסיון גדול מידי בנשיקות, אבל יש הבנתי שההבדל בינו לבין הבנים האחרים שנישקו אותי הוא ענק. אף אחד לפני לא היה מסוגל לגרום לברכיים שלי לרעוד ולגלי חום לעבור דרך כל הגוף שלי. היא חיבק אותי חזק ואני ליטפתי את הראש שלו.

"רגע" – הוא לחש לי והלך לסגור את הדלת. הוא כיבה את אור והתיישב על הכורסה. הוא סימן לי לשבת על הברכיים שלו.

"נמשיך?"

שכנו מעבודה, הלשון שלו עשה פלאים, כבר הייתי מאוד חרמנית. בזמן שהשפתיים שלו טיילו על הצוואר שלי, ליטפתי את הגוף שלו עד כמה שהחולצה חצי פתוחה שלו נתנה לי. כאשר הוא הגיע לנקודה רגישה במיוחד הכנסתי את הציפורניים לגוף שלו מרוב התרגשות.

"כואב לך?" – נבהלתי

"טוב לי"

הידיים שלו נכנסו מתחת לחוצה שלי, אלוהים זה היה טוב. הורדתי את החולצה שלו וליטפתי את החזה שלו. הנשמה שלו הייתה מאוד כבדה, למזלי אף אחד לא היה בבית. הוא הוריד את החולצה שלי ולקח אותי למיה. הוא ירד על הברכיים מולי והתחיל לנשק את הבטן. נחנכתי מהנה, הפטמות שלי היו קשות והחזייה רק הפריעה לי, הוא הוריד אותה. ברגע שהלשון שלו נגע בפטמה שלי קיבלתי אורגזמה החזקה ביותר בחיים שלי.

הפנים שלו הראו אי נעימות, ישר הבנתי מה הבעיה. הזין שלו עמד חזק והג'ינס שלו הכאיב לו. פתחתי את הרוכסן שלו והורדתי את המכנס ביחד עם התחתונים. בחיים ראיתי זין גברי בחיים, אבל ידעתי מה צריך לעשות. לקחתי אותו ביד והתחלתי לאונן. הוא הוריד את כל הבגדים ממני. היד שלו ישר נכנסה בין הרגליים שלי ואצבע נכנסה לתוך הכוס.

"אני הראשון?" – "כן" – "פוחדת?"

הוא בטיח שהוא יעשה הכל בזהירות וירד למטה. הוא ליקק את השפתיים ואת הדגדגן שלי ואני כבר לא יכולתי לחכות עד שהוא אקח אותי. כבר הייתי בדרך להשתגע הוא סוף סוף קם. נשכב עלי ונכנס בעדינות. זה היה הרגשה מאוד מוזרה, זה היה קצת כואב ומאוד נעים.

"כואב לך?" – "טוב לי"

בלי להפסיק לנשק אותי הוא התחיל לזוז, די מהר שכחתי מהכאב. התחלתי לזוז לכיוונו, הוא הבין הכל והגביר את הקצב שלו. אז עוד יותר מהר ואז הוא זיין אותי כמו נערת ליווי זולה ואהבתי את זה. די מהר קיבלתי את האורגזמה שלי. אחרי שגם הוא גמר שכבנו עוד הרבה והתנשקנו.