הפתעה באמבטיה


היא עמדה מול מקלחת וניסתה לכוון את המים. השיער הארוך שלה מכסה את התחת שלה. היא כבר ערומה לגמרי. זה הרגע שחבר שלה נכנס לחדר אמבטיה. היא לא שמע אותו בגלל רעש של המים. היא המשיכה לכוון את המים, להשפריץ מים ולצחוק. הוא אהב להסתכל על הגוף שלה, לשמוע את הצחוק. הוא הוריד את החולצה שלו, אז הג'ינס נפל על הרצפה ביחד עם התחתונים והגרביים לו. הוא התקרב אליה וחיבק אותה על הבטן. היא צרחה בהפתעה, אבל אז הבינה מי זה, השתחררה והתכופפה ככה שהטוסיק שלה נצמד לירך שלו. הוא התחיל לנשק את הצוואר שלה, ללקק את אוזן והידיים שלו טיילו על הגוף שלה. הזין שלו שפשף את הטוסיק שלה.

הרגליים שלה כמעט התקפלו מהתשוקה, היא לא הייתה מוכנה לחכות יותר. היא הזיזה את היד שלה לאחרוה ותפסה את הזין שלו. היד השניה שלה סימנה עם האצבע להיכנס איתה למקלחת. שם היא לוקחת את העניינים לידים שלה. היא מתחילה לסבן אותו ולהשתפשף עם הגוף שלה על הגוף שלו. אז היא מסתובבת אליו עם הפנים, שותפת את הסבון מהגוף שלו ומתחילה לנשק אותו, בזמן שיד שלה משחקת עם הזין. הא מנשקת את הפטפות שלו, מלקקת את בטן ואז הזין שלו נכנס לפה שלה.

היא מתחילה למצוץ וללקק אותו, היא מרגישה שהוא על הקצה ועוצרת לשניה. היא מסתובבת אליו עם הגב ומתקפלת עם הידיים על הקיר. היא מסתובבת עם הראש אליו ומזמינה אותו. לא צריך לבקש ממנו פעמיים. הוא נעמד על הברכיים ומתנפל על הכוס שלה עם הפנים שלו. הוא מלקק את החור שלה ואת הדגדגן. היא מרגישה שהיא כבר לא יכולה יותר וגומרת חזק מאד. רגע אחרי זה הוא מכניס את הזין שלו לתוכה ומתחיל לזיין אותה. מים זורמים, גניחות, צליל של גופים נפגשים בעוצמה. כל זה היה מחרמן את שניהם רק יותר ויותר. הוא היה כל כך גדול והיא כל כך צרה היא הרגישה כל תנועה שלו טוב מאוד.

היא התחילה לזוז עם התנועות שלו, אז בשלב כלשהו היא קיבלה אורגזמה נוספת. היא אהבה סקס איתו, לא היה לה דבר כזה עם אף אחד. הקול שלו הוציא אותה מהמחשבות שלה "אני גומר מתוקה". היא הסתובבה אליו ולקחה את זין שלו לתוך הפה. הוא ישר מתחיל לגמור ולמלא את הפה שלה בזרע.