בית ספר לבנות

היא הייתה ילדונת מאוד עדינה, כל כך יפה וכל כך נאיבית. היא רק עברה את הגיל 18 שלה, אשפר להגיד רק הפכה להיות מבוגרת. בלונדינית עם גוף רזה, עיניים כחולים וגדולים, שפתיים גדולים וחיוך פשוט מהמם. היא לא אהבה מסיבות גדולות ומקומות עם הרבה אנשים. את הזמן הפנוי שלה היא העדיפה לבזבז על קראית ספרים ומוזיקה טובה. היא הייתה מלאה בחושניות מאוד מיוחדת שמשכה הרבה אנשים וככל שהיא ניסתה להחביא את החושניות שלה, ככה היא משכה יותר ויותר. קראו לה מישל, היא הייתה בחורה ביישנית, שקטה, שהרבה פעמים שוקעת במחשבות שלה ומסמיקה כל פעם שמתחילה לדבר עם מישהו. 
זה היה אצלה בפעם הראשונה. עד עכשיו היא ממש לא התעניינה בסקס, לאומת החברות שלה. אבל כאשר היא מצאה את עצמה בבית הספר הזה, היא גילתה את התחום הזה וניסתה הרבה דברים על עצמה. זה היה מקום רק לבנות, גם העובדים של הבית הספר היו רק נשים וכל קשר עם מין אחר היה אסור לחלוטין. המחנכת שלהן הייתה בחורה גבוהה ומאוד יפה. ברונטית, מאוד קשוחה, מה שהיה הופך אותה למושכת עוד יותר. היא ישר שמה לב לילדונת היפה הזאת שישבה בשורה אחרונה והייתה עסוקה מדי במחשבות שלה כדי להקשיב לשיעור. 
"מישל! תשארי אחרי השיעורים" – היא אמרה לה ובעצמה כבר התחילה לפנטז על הבחורה הזאת בתנוחות שונות וסוטות.
המחשבות האלה גרמו למורה להרגיש משיכה בבטן. "היא ממש מחרמנת ואני עוד לא ראיתי אותה ערומה. אני מקווה שהיא שווה את המאמץ" – היא חשה לעצמה.
"כן, אלכסנדרה" –  מישל ענתה  למורה בזמן שהספה את הדברים שלה לתיק. 
כל השיעורים הבאים אלכסנדה לא הייתה יכולה לשבת במקום אחד בחוסר סבלנות והמחשבות על מה שיהיה יותר מאוחר רק גרמו לה להירטב. סוף סוף הלימודים הסתיימו. אלכסנדרה שחררה את כל התלמידים והתחילה להמתין למישל. "איפה היא? שכחה? היא באמת שכחה?". אבל כאשר אלכסנדרה כבר התעייפה להמתין, היא סוף סוף שמע דפיקה חלשה בדלת. 
"סליחה, אפשר להכנס?" 
"כן,כן. תכנסי" – אלכסנדרה ענתה והוציאה מפתחות של הכיתה. מישל נכנסה והתקרבה לשולחן של המורה. באותו הזמן אלכסנדרה נעלה את הדלת והחזירה את המפתח למקום.

"אז אולי תסבירי לי למה את לא מקשיבה בשיעורים?" – היא שאלה את מישל.
למישל לא הייתה תשובה. 
"את יודעת שהתנהגות כזאת גוררת עונש.." -אמרה המורה והתקרבה למישל מהגב. היא שמה ידיים על הכתפיים של בחורה. היא ליטפה את הידיים שלה, אז היא עברה אל הצוואר וירדה לבטן.
"מה את עושה?" – אמרה מישל והסמיקה
"אני מענישה אותך. אני ממש מכווה שלא תנסי לספר למישהו ולהתנגד, כי יש לי הרבה מה לספר להורים שלה" – אמרה המורה והרימה את מישל למעלה. היא סובבה אותה אלי 
"לא צריך…בבקשה" – מישל הורידה את העיניים שלה. אמא שלה השקיעה הרבה כוחות כדי להכניס אותה לבית ספר הזה. מישל הבטיחה לה להתנהג טוב ולא לעשות בעיות
"אם תעשי כמו שאני ומורות אחרות אומרות, הציונים שלך בטוח יעלו" – לכשה אלכסנדרה לבחורה הצעירה ונשכה את אוזן שלה.
"אני מסכימה" – אמרה הבחורה
 אלכסנדרה הרימה את הידיים של התלמידה והורידה את החולצה שלה. מישל לבשה חזייה סקסית שהדגישה טוב מאוד את השדיים היפות שלה. היא המשיכה להפשיט את הבחורה ואז התפשטה בעצמה. עכשיו בכיתה עמדה אישה ערומה ביחד עם תלמידה ערומה שלה. אלכסנדרה התקרבה למישל ומחצה את השדיים שלה. זה גרם למישל להוציא גניחה ולהתחרמן. אז המורה התחילה לנשק ולמצוץ את הפטמות שלה. מישל כבר גנחה  בקול רם. אז המורה ירדה עם הנשיקות למטה ופתחה את הרגליים של הנערה.
היא פתחה את השפתיים ורודות שלה ונגע על הדגדגן. היא עשתה תנועה סיבובית ואז לחצה עליו בכוח. התקרבה עליה וליקקה אותו פעם אחד. אז היא התחילה למצוץ ועם האצבע ללטף מסביב ולאסוף את המיצים של הבחורה הצעירה. 
 היא נשכה את הדגדגן וגרמה למישל לצרוח ואז היא המשיכה ללקק. אז היא הכניסה את הלשון לתוך החור שלה וגרמה למישל לגנוח עוד יותר חזק. היא חקרה את החור של התלמידה וככה גם גמרה למישל לקבל חוויה מענגת וחדשה. אז היא הכניסה אצבע לתוך החור והתחילה לזיין אותה. אחרי כמה רגעים היא הוסיפה אצבע נוספת.
אחרי שמישל גמרה, אלכסנדרה הביאה את עצמה לאורגזמה.
"טוב, להיום אני חושבת מספיק" – אמרה אלכסנדרה